Stabilium: усі переваги для Вашого тіла і духа

У чому секрет препарата Stabilium 

Stabilium виробника Yalacta, — це натуральна дієтична добавка, котра відновлює Ваш тонус, знімає інтелектуальну втому та хронічну тривожність. Відкрийте для себе терапевтичні переваги цього органічного продукту.

 

Достоїнства препарату Stabilium

Yalacta пропонує широкий асортимент натуральних продуктів для оздоровлення, зміцнення, підвищення тонусу вашого тіла. Препарати від Yalacta повністю натуральні, вони м’яко позбавляють від стресу, дратівливості, розладів сну. Протягом їх прийому Ви зможете насолодитись усіма перевагами більш здорового життя.

Що таке Stabilium від Yalacta?

Технологія виробництва гами засобів Yalacta розроблена на основі молочнокислої ферментації добірних складників. Молочнокисла ферментація — це 100% природний процес, котрий дозволяє знищувати патогенні бактерії та з покоління в покоління використовується для зберігання харчових продуктів.

Stabilium від Yalacta — це органічна харчова добавка, яка створена з природних антиоксидантів. Забезпечуючи організм спеціальними протеїнами, вона зміцнює Вашу імунну систему.

Препарат Stabilium діє завдяки головному інгредієнту — Garum Armoricum. Цей потужний відновлюючий активний компонент складається переважно з амінокислот, отриманих після мацерації свіжої глибоководної океанічної риби. Амінокислоти необхідні для правильної роботи нашого мозку та сприяють вивільненню ферментів, відповідальних за відчуття відновлення сил, відпочинку та благополуччя.

Таким чином, у капсулах містяться переважно омегаксилоти 3-6 та морські пептиди (61%). Омегаксилоти — це потужні жирні кислоти, рекомендовані при будь-яких розладах серцево-судинної та нервової  систем. Пептиди — це білкові сполуки, утворені амінокислотами, які природним чином секретуються організмом. Морські пептиди виявляють унікальні біологічні властивості. Вони використовуються  також у інших сферах медицини: для профілактики онкологічних захворювань, розладів серцево-судинної системи, у якості антикоагулянта тощо.

До склада препарату також входять поліненасичені жирні кислоти, котрі присутні в мозку, та природні антиоксиданти (селен, вітамін А, Е і В6).

Stabilium 200 Yalacta рекомендується людям, котрі страждають від вигорання та стресу, що призводять до втрати пам’яті, інтелектуальної втоми, проблем з концентрацією, перевтоми, тривоги та врешті решт депресії, зниження життєвого тонусу та мотивації. Ви можете придбати Stabilium, звернувшись до сайта, що спеціалізується на натуральних продуктах Relaisbio.fr.

Поради щодо використання Stabilium 200 Yalacta

Упаковка Yalacta stabilium містить 90 капсул у герметичних блістерах. Залежно від вашого стану здоров’я та рекомендацій фармацевта, ми радимо приймати ці органічні добавки до продуктів харчування за двома схемами:

Профілактичний «мякий»прийом: приймайте 2 капсули щодня перед сніданком протягом 6 тижнів.

«Радикальний» прийом протягом дня використовується для підтримки свого самопочуття, адже Stabilium від Yalacta стимулює Вашу пам’ять і сприяє концентрації уваги. У цьому випадку потрібно приймати по 6 капсул щодня перед кожним прийомом їжі (так по 2 капсули приймати кожен раз) з невеликою кількістю води, курс триває протягом 15 днів.

Приймати кожну капсулу бажано за 30 хвилин до прийому їжі. Ви відчуєте ефект приблизно за тиждень використання препарату. Stabilium від Yalacta ефективно усуває основні симптоми стресу та інтелектуальної втоми.

 

Які довгострокові наслідки прийому Stabilium 200 Yalacta

Основна перевага Stabilium 200 Yalacta полягає в тому, що він є органічною харчовою добавкою, а не медикаментом. При значному поліпшенні самопочуття, його прийом не призводить до звикання та не потребує жодних обмежень. Проте не забувайте, що харчові добавки не замінюють здорову дієту.

Поступово зменшивши щоденну дозу після курсу, Ви можете приймати препарат стільки, скільки забажаєте (звичайно, уникаючи надмірного споживання). Така справжня біологічна терапія безпосередньо впливає на ваше самопочуття.

Також препарат діє в довгостроковій перспективі через біологічну дію на пізнавальні функції.

 

Пам’ятайте, що збалансований спосіб життя є важливою передумовою синтезу ензимів задоволення та хорошого самопочуття, а фізичне навантаження може допомогти вам освіжити голову, оскільки вивільняє ці ферменти.  Такого балансу можна досягти, наприклад, за допомогою регулярних пробіжок та раціонального харчування.

 

*https://www.forbes.fr/brandvoice/stabilium-tous-les-bienfaits-sur-votre-corps/

Сообщить о наличии Мы сообщим вам, когда товар поступит в продажу. Просто оставьте свой действующий адрес электронной почты ниже.
Email Необходимое количество Мы не будем делиться вашим адресом с кем-либо еще.